Home/Hosting & onderhoud

Hosting & onderhoud

Ik zorg dat je website snel, veilig en up-to-date blijft. Jij hoeft er niet naar om te kijken. En als er iets is, weet je precies bij wie je moet zijn.

Een website die blijft werken

Klik op een onderdeel

Geen ticketsysteem. Gewoon mij.

Je hebt een vraag, wilt iets aanpassen of loopt ergens tegenaan? Je hebt rechtstreeks contact met mij. Geen ticketsysteem of ingewikkelde procedures, maar gewoon persoonlijk contact met degene die jouw website bouwt en onderhoudt.

Stel je vraag

Pakketten

Jaarprijzen excl. btw. Hosting en onderhoud worden jaarlijks gefactureerd. Reactie doorgaans binnen 1 werkdag; de oplostijd hangt af van de melding.

Webdonic Basis€149 /jr Webdonic Plus€249 /jr Webdonic Compleet€399 /jr
Hosting & SSL✓✓✓
UpdatesBeveiligingsupdatesRegelmatige updatesRegelmatige updates
Back-ups✓✓✓
Kleine aanpassingen–1 uur per kwartaal2 uur per maand
ReactietijdDoorgaans 1 werkdagDoorgaans 1 werkdagDoorgaans 1 werkdag
Kies dit pakketKies dit pakketKies dit pakket
Webdonic Basis €149 /jr
  • Hosting & SSL✓
  • UpdatesBeveiligingsupdates
  • Back-ups✓
  • Kleine aanpassingen–
  • ReactietijdDoorgaans 1 werkdag
Kies dit pakket
Webdonic Plus €249 /jr
  • Hosting & SSL✓
  • UpdatesRegelmatige updates
  • Back-ups✓
  • Kleine aanpassingen30 min per kwartaal
  • ReactietijdDoorgaans 1 werkdag
Kies dit pakket
Webdonic Compleet €399 /jr
  • Hosting & SSL✓
  • UpdatesRegelmatige updates
  • Back-ups✓
  • Kleine aanpassingen1 uur per maand
  • ReactietijdDoorgaans 1 werkdag
Kies dit pakket

Staat je website nu ergens anders?

Wil je overstappen naar Webdonic? Ik help je met de verhuizing van je website en hosting, zodat je niet zelf met de technische details aan de slag hoeft.

Overstappen →

Veelgestelde vragen

Staat je vraag er niet bij? Stel hem gerust.

Bij Webdonic betaal je hosting en onderhoud per jaar. De pakketten zijn daarom niet maandelijks opzegbaar. Wil je niet verlengen? Houd dan rekening met de opzegtermijn en voorwaarden die in je overeenkomst staan.

Is je website niet bereikbaar of werkt er iets niet goed? Neem dan contact met mij op. Ik onderzoek wat er aan de hand is en help je om je website weer goed te laten functioneren. Hoe snel een probleem opgelost kan worden, hangt af van de oorzaak en de benodigde werkzaamheden.

Ja, je website blijft van jou. Als je besluit om te stoppen met hosting en onderhoud bij Webdonic, kun je je website laten verhuizen naar een andere hostingpartij. Ik bespreek graag met je hoe we de overdracht zorgvuldig kunnen regelen.

Ik bied hosting en onderhoud momenteel als combinatie aan. Staat je website al ergens anders gehost en wil je alleen onderhoud laten uitvoeren? Neem dan contact met mij op. Dan bekijken we samen of ik je website op de huidige hosting kan onderhouden en wat daarvoor nodig is.

Wil je een tekst wijzigen, een foto vervangen of iets anders aanpassen aan je website? Stuur mij een bericht met je wensen. Afhankelijk van je pakket is er een bepaalde hoeveelheid tijd voor kleine aanpassingen inbegrepen. Grotere wijzigingen of nieuwe functionaliteiten bespreken we vooraf, zodat je weet waar je aan toe bent.